Grupy szkolne w aquaparku - tylko 31 zł za dziecko!
Fire & Water Wellness and SPA - relaks i harmonia
Termalne baseny Blue Diamond z barami
AquaCity Poprad - ekologiczny aquapark z wodami termalnymi
Hotele AquaCity Poprad to luksus, na który Cię stać
Urlop w AquaCity Poprad - 1 noc gratis

Wellness i SPA w AquaCity Poprad

Otwarcie nowego Witalnego Świata

 

Solarium Słoneczny dotyk

Solarium w AquaCity PopradOpalanie jest najbardziej naturalnym środkiem kosmetycznym. Solarium, to miejsce, gdzie możesz bezpiecznie opalić całe swoje ciało. Już więcej nie musisz się przejmować białymi, nieopalonymi miejscami pod kostiumem kąpielowym. Teraz całe Twoje ciało będzie atrakcyjne! Opalanie pod kontrolą i przyjmowanie witaminy D jest najlepszą formą uzyskania ciemniejszego koloru skóry. Witamina D3 jest ważna przy budowie kości i zapobiega powstaniu osteoporozy. Równocześnie w kościach gromadzi się wapń i Twój układ kostny staje się silniejszy. Solarium pomaga w zapobieganiu grypie, przy niewydolności nerek u dzieci i leczeniu chorób skóry oraz ma intensywne działanie kosmetyczne i upiększające.

Czytaj więcej: Solarium Słoneczny dotyk

Fire & Water Wellness and SPA

Fire & Water Wellness and SPA CentreNajwiększe w środkowej Europie dwupiętrowe centrum wellness już otwarte! Na powierzchni ponad 1590 m2 będzie się znajdował pełen kontrastów witalny świat pod znakiem żywiołów: ognia i wody. Żywioły te staną się nowym symbolem centrum wellness podzielonego na strefę party i strefę relaksu, w których będą znajdowały się różne rodzaje saun i pomieszczeń inhalacyjnych, oraz sauna ceremonialna, strefa prywatna, strefa odpoczynkowa z łóżkami wodnymi i unikalny 14 metrowy Vital Bar z najlepszą ofertą koktajli i posiłków. W nowym Fire & Water Wellness and Spa czekają na gości nietradycyjne niespodzianki.

Czytaj więcej: Fire & Water Wellness and SPA

Masaże klasyczne i okłady

Masaż klasyczny w AquaCity PopradMasaż kamieniami, stemplami, witalne zabiegi na twarz i ciało, peellingi i liftingi, luksus za przystępną cenę... a wszystko to w jednym miejscu – AquaCity Poprad. Z myślą o osobach, które mają niewiele czasu dla siebie, a ten, który mają chcieliby wykorzystać jak najbardziej efektywnie, utworzyliśmy miejsce w którym każdy znajdzie odprężenie po ciężkich dniach w pracy, ukojenie po silnym stresie, a problemy z pogranicza zdrowia i urody zostaną skutecznie rozwiązane.

Czytaj więcej: Masaże klasyczne i okłady

Masaże tajskie

Masaż tajski w AquaCity PopradMasaż tajski ma bogatą, długą historię sięgającą 2500 lat i bierze swą wiedzę z mapy ścieżek energetycznych człowieka, które są nazwane "Sen", na nich znajdują się najważniejsze punkty akupresury. Masażysta z wprawą dotyka, rozciąga i uciska odpowiednie punkty czerpiąc wiedzę także z elementów jogi.

 

Czytaj więcej: Masaże tajskie

Centrum K – VITAL

Beaty Centrum K - Vital w AquaCity PopradCentrum K- Vital oferuje wszystko to co najlepsze w zakresie zdrowia i urody. Oferujemy najwyższy poziom usług z: kosmetyki estetycznej, zaradzimy na problemy skórne i otoczymy Cię profesjonalną opieką kosmetyczną.

Każda kobieta marzy o zdrowiu, młodości, idealnej skórze i pięknej sylwetce, po konsultacji z nami będziesz wiedziała który zabieg wybrać by osiągnąć to co dla Ciebie najważniejsze. Przedstawiamy zabiegi:

Czytaj więcej: Centrum K – VITAL

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek