Grupy szkolne w aquaparku - tylko 31 zł za dziecko!
Fire & Water Wellness and SPA - relaks i harmonia
Termalne baseny Blue Diamond z barami
AquaCity Poprad - ekologiczny aquapark z wodami termalnymi
Hotele AquaCity Poprad to luksus, na który Cię stać
Urlop w AquaCity Poprad - 1 noc gratis

Sport i zdrowie

Fitness, spinning, kriocentrum i zdrowotne właściwości wody! To wszystko w jednym miejscu - w AquaCity Poprad. Zapraszamy!

Centrum sportowe

Centrtum sportowe w AquaCity PopradZabawcie się z przyjaciółmi i uprawiajcie u nas sporty letnie - siatkówkę plażową, plażową piłkę nożną lub badminton.

Latem można wziąć udział w treningach zumby, capofitu oraz w licznych konkursach przygotowanych przez naszych animatorów, albo spróbować innych atrakcji, takich jak nadmuchiwane zamki, trampoliny, strzelanie z łuku, airsoft lub samochodziki dla dzieci.

Czytaj więcej: Centrum sportowe

Kriocentrum

Kriocentrum w AquaCity PopradKrioterapia – to metoda lecznicza i rehabilitacyjna, której historia sięga lat 70 - 80-tych ubiegłego wieku. W AquaCity połączyliśmy medycynę współczesną z alternatywną metodą leczenia i oferujemy jej pozytywne działanie. Zabieg obejmuje maksymalnie trzyminutowy pobyt w komorze o średniej temperaturze –120 °C, po którym następuje intensywny wysiłek fizyczny - Kinezyterapia. Pobyt w tej komorze pod nadzorem lekarza stymuluje naturalną produkcję enzymów i hormonów odpowiedzialnych za nasze zdrowie, a w twoim ciele rozpocznie się proces samoleczenia i regeneracji.

Czytaj więcej: Kriocentrum

Centrum Fitness i Spinning

Centrum fitness i spinning w AquaCity PopradCENTRUM FITNESS i SPINNING
Centrum fitness - skorzystaj z nowocześnie wyposażonego centrum fitness i popraw swoją kondycję i zdrowie.  Zestawy ławeczek, sztangi oraz łatwy w użyciu i nowoczesny sprzęt, który spełni oczekiwania każdego klienta.

Czytaj więcej: Centrum Fitness i Spinning

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek