Grupy szkolne w aquaparku - tylko 31 zł za dziecko!
Fire & Water Wellness and SPA - relaks i harmonia
Termalne baseny Blue Diamond z barami
AquaCity Poprad - ekologiczny aquapark z wodami termalnymi
Hotele AquaCity Poprad to luksus, na który Cię stać
Urlop w AquaCity Poprad - 1 noc gratis

Baseny Blue Sapphire

Basen Blue Saphire w AquaCity Poprad

Basen termalny kryty / całoroczny • Temperatura: 30° i 35°C • Głębokość: 1,2 m • Wymiary: 26×22 m

Wyjątkowy relaks w wodzie termalnej oferują relaksacyjne, kryte baseny Blue Sapphire, pełne różnorodnych atrakcji takich jak: jacuzzi, dysze masujące, perełki. Baseny są oświetlane ekologicznie, głównym źródłem energii wykorzystywanym przez budynek są promienie słoneczne. Baseny mają temperaturę 30 – 34°C, oferują szereg atrakcji wodnych i powietrznych, leżanek z masażem perełkowym, dyszy wodnych, sztucznych fal i specjalnych urządzeń doi leczenia światłem – chromoterapii.

Zapraszamy do dwóch basenów: zewnętrznego z 4 oddzielnymi zatokami, z wodą termalną o temp. 34°C i wewnętrznego oferującego relaks w wodzie o temp. 30°C ze ścianami wodnymi i sztucznymi falami.

Baseny pokryte zostały płytkami ceramicznymi, a wykończone stalą nierdzewną.

Trzy ściany ze szkła zapewniają wiele światła w ciągu dnia, natomiast wieczorem oferują wspaniałe wrażenia obejrzenia zachodu słońca w Wysokich Tatrach. Dwie z ścian wyposażone są w ogniwa fotowoltaiczne, produkujące czystą energię i dostarczające prąd wykorzystywany w całym resorcie AquaCity Poprad.

Basen kryty Blue Sapphire - jacuzzi, masaże wodne i inne atrakcje wodne Jedna z najciekawszych atrakcji w Aquacity<p>Baseny blue saphire<p> Laser Show<p>Co wieczór czeka na gości piękne show - trójwymiarowy pokaz laserowy w Blue Saphire w AquaCity.<p> Masaże wodne, jacuzzi w AquaCity - basen Blue Sapphire Kolorowe wejście do strefy blue saphire<p>Wejście do basenów blue saphire<p> Baseny blue saphire<p>Blue Saphire<p> bluesapphire11.jpg Wieczór i pięknie oświetlone baseny<p>Wieczór w AquaCity<p>

Nad basenami znajduje się ogromny przeszklony taras z jedną z największych na Słowacji konstrukcji z atrakcjami takimi jak: tunele i drabinki, przeznaczone dla najmłodszych gości aquaparku. Wieczorem całe pomieszczenie ożywa muzyką, światłami chromoterapii i unikalnym holograficznym laserowym show.

LASER SHOW

Baseny Blue Sapphire umożliwiają organizację pokazów laserowych, projekcję na 9-metrowej ścianie wody i są wyposażone w nagłośnienie przestrzenne. Cowieczorne multimedialne pokazy laserowe w basenach Blue Sapphire wprowadzają w niesamowitą atmosferę. 

Wyjątkowy trójwymiarowy laserowy pokaz jest wyśmienitym zakończeniem aktywnego dnia spędzonego w basenach termalnych. Jedyne tego rodzaju show w całej Słowacji!

Do pokazu wykorzystane są najnowocześniejsze projektory laserowe. Pokaz to mały spektakl, w którym animowane obrazy 3D unoszą się w powietrzu tworząc wyjątkowy nastrój. Laser show odbywa się codziennie!

Baseny Blue Sapphire to doskonałe miejsce na zorganizowanie imprezy firmowej lub niepowtarzalnego eventu. Istnieje możliwość zasłonięcia poszczególnych basenów wodnym podium, dzięki czemu można zorganizować zamkniętą imprezę z bogatym programem i parkietem tanecznym nad basenami.

Dostępne pokazy laser show

  • Michael Jackson - show taneczne - poniedziałek
  • Słowacja show - wtorek
  • Wodny świat AquaCity Poprad - środa
  • Piraci z Karaibów - czwartek
  • Summer Dance show - piątek
  • Evolution show - sobota
  • Dziecięcy laser show 5D - niedziela

Laser Show - różnokolorowe ujęcia basenu Blue Sapphire Pokaz laserowy - mieniące się zielone wiązki światła Pokaz laserowy - czerwnień i niebieski<p>Laser show w AquaCity<p> Taneczne, laserowe pokazy<p>Laser show w AquaCity<p>

CHROMOTERAPIA

Chromoterapia to metoda leczenia z długą tradycją wykorzystująca światło i kolory w celu osiągnięcia psychicznej, fizycznej i emocjonalnej równowagi. Początki chromoterapii sięgają starożytnych Chin i Egiptu. W AquaCity leczenie chromoterapią połączone jest z leczniczą wodą geotermalną, dzięki czemu w basenach Blue Sapphire można osiągnąć spokój i równowagę.

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek