Grupy szkolne w aquaparku - tylko 31 zł za dziecko!
Fire & Water Wellness and SPA - relaks i harmonia
Termalne baseny Blue Diamond z barami
AquaCity Poprad - ekologiczny aquapark z wodami termalnymi
Hotele AquaCity Poprad to luksus, na który Cię stać
Urlop w AquaCity Poprad - 1 noc gratis

Baseny na świeżym powietrzu

Baseny termalne na świeżym powietrzu dzięki nowoczesnej technologii związanej z użyciem filtrów UV, wypełnione są krystalicznie czystą wodą termalną.

BASENY TERMALNE

Woda w basenach wydobywana jest na głębokości 1300 m i zawiera ponad 20 różnych minerałów działających korzystnie na zdrowie człowieka. W trakcie procesu technologicznego woda schładzana jest z temperatury 50°C na 36 do 38°C. Baseny posiadają powierzchnię nierdzewną, aby zminimalizować konieczność użycia chloru. Do dezynfekcji używane jest promieniowanie UV, które jest łagodne dla skóry i dla oczu.

Woda termalna w AquaCity Poprad posiada działanie lecznicze i pomaga przy problemach układu ruchowego, oddechowego oraz nerwowego, problemach z krążeniem krwi, oraz daje dobre efekty kosmetyczne.

Na zewnątrz mogą Państwo odpocząć w otwartym przez cały rok w relaksacyjnym basenie siedzącym, w którym znajdują się perełki, dysze do masażu, grzybek wodny oraz bujający dzwon, lub mogą Państwo popływać w basenie pływackim o długości 33 m, który zainteresuje zwłaszcza aktywnych sportowców. Spędźcie z rodziną niezapomniany dzień pełen wrażeń i przygód, odkryjcie atrakcyjne miejsce do zabawy, odpoczynku i relaksu w całorocznych basenach termalnych.

Dowiedz się więcej o właściwościach wody termalnej →

Baseny termalne AquaCity

 

PIRAMIDA MAJÓW

Odkryty basen podgrzewany / otwarty w lecie • Temperatura: 33° – 35°C • Głębokość: 1,2 m • Wymiary: 25×45 m

Latem możecie skorzystać z Piramidy Majów z 3 basenami ze stali nierdzewnej, z mnóstwem ślizgawek, zjeżdżalni i atrakcji wodnych, takich jak rwąca rzeka, grzybek, jeż wodny lub wodotryski. Przeżyjcie niezapomnianą zabawę z rodziną i zachowajcie wiele wspaniałych wspomnień. Baseny są odpowiednie dla dzieci i dorosłych.

W Piramidzie o wysokości 20 m macie do dyspozycji ślizgawkę rodzinną, szybkie zjeżdżalnie Kamikadze lub możecie zjechać w dół na nadmuchiwanej oponie po krętej zjeżdżalni o długości 70 m.

Piramida Majów to miejsce zabawy dla całej rodziny - rwąca rzeka, ślizgawki, wodotryski, zjeżdżalnie i inne atrakcje wodne czekają na Ciebie thermalpools18.jpg Piramida Majów - AquaCity
   

ZJEŻDŻALNIE

Szczytem zabawy są kilkumetrowe, strome zjeżdżalnie, które posiadają mnóstwo zakrętów i niespodzianek. Spróbujcie „jazdy bez trzymanki“ i bawcie się jak wasze dzieci.

Przeżyjcie wspaniałą zabawę z rodziną i zachowajcie wiele wspaniałych wspomnień. Spróbujcie ślizgawki rodzinnej Family Slide na Piramidzie Majów, szybkich i stromych czerwonych zjeżdżalni Kamikadze, lub zjedźcie w dół na nadmuchiwanej oponie po  70-metrowej zjeżdżalni.

W Aquaparku znajdują się dwie całoroczne kryte zjeżdżalnie Twister i Czarna Dziura, gdzie miłośnicy adrenaliny mogą zjeżdżać do woli przez cały rok.

To dzieci lubią najbardziej - jedna ze zjeżdżalni w AquaCity w Popradzie Pełen relaks<p>AquaCity baseny zewnętrzne<p> leto.jpg 10.jpg Szaleństwo dla najmłodszych!<p>Piramida Majow w AquaCity<p>

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek