Grupy szkolne w aquaparku - tylko 31 zł za dziecko!
Fire & Water Wellness and SPA - relaks i harmonia
Termalne baseny Blue Diamond z barami
AquaCity Poprad - ekologiczny aquapark z wodami termalnymi
Hotele AquaCity Poprad to luksus, na który Cię stać
Urlop w AquaCity Poprad - 1 noc gratis

Centrum Konferencyjne w AquaCity Poprad

Sala konferencyjna w AquaCityOdkryj nasze ekskluzywne pomieszczenia konferencyjne przeznaczone do prowadzenia zarówno spotkań biznesowych, jak i organizacji konferencji, imprez integracyjnych, a nawet wesel i wszelkich uroczystości prywatnych.

Duże, przestronne pomieszczenia oraz hall główny stanowią dodatkową powierzchnię wykorzystywaną na przerwy kawowe, powierzchnie wystawiennicze czy też są integralną częścią sali podczas eventów.
Dysponujemy pełnym zapleczem technicznym, niezbędnym przy organizacji nawet najbardziej wymagających konferencji, eventów, kongresów.

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

Sala konferencyjna

Sala konferencyjna w AquaCity PopradSala konferencyjna w AquaCity Poprad stanowi idealne miejsce do organizacji konferencji, spotkań biznesowych i seminariów.

Sala konferencyjna (107 m2) oferuje miejsca dla maksymalnie 60 osób. Salę może być łatwo powiększyć i rozszerzyć na otaczające ją bary. Nowoczesny sprzęt audiowizualny spełnia wszystkie światowe standardy dotyczące prezentacji.

Czytaj więcej: Sala konferencyjna

Sala kongresowa

Konferencja w AquaCity PopradSala kongresowa oferuje wyjątkowe możliwości organizowania imprez dla nawet 350 osób! Niezwykłe miejsce z widokiem na Tatry Wysokie to pomieszczenie o powierzchni 245 m2, które można dowolnie zmieniać by zorganizować różne rodzaje imprez. Sala jest idealna dla wszelkich imprez towarzyskich, jak np. bale, pokazy mody, spektakle teatralne, dyskoteki i koncerty, ale również wykładów, szkoleń, prezentacji, konferencji.

Czytaj więcej: Sala kongresowa

Stylowy salonik

Stylowy salonik w AquaCity PopradPodkreślcie wyjątkowość Waszej firmy poprzez wybór nowoczesnego i niekonwencjonalnego miejsca!

Mogący pomieścić 30 osób, salonik o powierzchni 52,5 m2,  jest idealnym miejscem na spotkania biznesowe, szkolenia i małe uroczystości rodzinne.

Czytaj więcej: Stylowy salonik

Wieża widokowa

Panorama AquaCity Poprad z widokiem na Tatry WysiWieża widokowa w AquaCity Poprad to doskonałe, pełne prywatności miejsce na romantyczny wieczór lub spotkanie biznesowe.

Wieża widokowa (12 m2) pomieści 10 osób, stwarza idealne warunki do kameralnych spotkań z zachwycającym widokiem na Tatry Wysokie. Jeśli szukasz oryginalnej lokalizacji, wieża z panoramą Tatr Wysokich jest rzeczywiście odpowiednim miejscem na Ciebie.

Czytaj więcej: Wieża widokowa

Gastronomia

Restauracja High Tatras w AquaCity PopradPowodzenie wszelkich imprez towarzyskich w dużej mierze zależy od dobrego jedzenia. Nierzadko to właśnie przy stole zacieśniają się nie tylko partnerstwa biznesowe i prywatne. Nasi specjaliści w zakresie gastronomii przygotują dla Was specjały na ciepło i na zimno, kuszące słodkie desery, oryginalne kompozycje owocowe, egzotyczne napoje alkoholowe lub bezalkoholowe, a także wyśmienite koktajle.

Czytaj więcej: Gastronomia

Oryginalna impreza

Baseny termalne w AquaCity PopradNiezwykłe uczucia i emocje związane z różnymi przeżyciami odgrywają ważną rolę w życiu każdego człowieka. Twoja impreza w basenach AquaCity Poprad będzie dla każdego naprawdę niezapomnianym przeżyciem.

Czytaj więcej: Oryginalna impreza

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek