Grupy szkolne w aquaparku - tylko 31 zł za dziecko!
Fire & Water Wellness and SPA - relaks i harmonia
Termalne baseny Blue Diamond z barami
AquaCity Poprad - ekologiczny aquapark z wodami termalnymi
Hotele AquaCity Poprad to luksus, na który Cię stać
Urlop w AquaCity Poprad - 1 noc gratis

Baseny Blue Diamond

Baseny Blue Diamond w AquaCity PopradDoskonałym miejscem na odpoczynek są luksusowe baseny termalne Blue Diamond z pełną gamą atrakcji: jacuzzi, dyszami do masażu i prądami wodnymi.

Przepiękne pomieszczenia, harmonijne wnętrza z delikatnie podświetlanymi basenami, połączenie nowoczesności i klasyki to doskonałe miejsce odpoczynku dla wszystkich zmęczonych tempem życia. Bogato zmineralizowana woda sprzyja dobremu samopoczuciu i poczuciu wewnętrznej harmonii.

Bądź na bieżąco!

Zapoznaj się z ważnymi ogłoszeniami dotyczącymi Basenów Blue Diamond!

Ważne ogłoszenia

BLUE DIAMOND I

Dzięki przyjemnej atmosferze, magicznemu podwodnemu oświetleniu i ciepłej wodzie termalnej basen Blue Diamond to wprost wymarzone miejsce dla maluchów i dorosłych. 

Gorąca woda termalna, dekoracyjne ornamenty wykute w kamieniu, niepowtarzalne rzeźby oraz luksusowy bar przy basenie z tarasem tworzą z siedzącego basenu relaksacyjnego miejsce unikalne.

Świetnie poczują się tu wszyscy, którzy chcą zrelaksować się przy smacznym drinku, porozmawiać i spotkać ze znajomymi.

Baseny Blue Diamond<p>Świetne miejsce na przyjemne spotkanie towarzyskie.<p> Każda impreza bedzie udana w basenach termalnych<p>Baseny termalne<p> Baseny Blue Diamond<p>Baseny Blue Diamond najbardziej przyciągją wieczorem, kiedy piękne oświetlenie ukazuje wspaniały widok i wprowadza nastrój.<p> Baseny Blue Diamond<p>Jedyne w swoim uroku baseny Blue Diamond urzekają każdego gościa!<p> Pełen atrakcji basen<p>Baseny Blue Diamond<p> d7203.jpg Baseny termalne w Popradzie<p>Basen w AquaCity<p>

BLUE DIAMOND II

Luksusowy basen termalny, który bezpośrednio w wodzie ma basen daje możliwości cieszenia się zasłużonym odpoczynkiem. Goście kosztują napoje na zanurzonych w wodzie krzesłach barowych.

Pomieszczenie jest doskonałym miejscem na organizację eventów, spotkań firmowych i konferencji. Każde spotkanie w basenach Blue Diamond nabiera ekskluzywnego blasku i staje się wyjątkowym przeżyciem.

 

                               BlueDaimond

BlueDaimond
Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek