Grupy szkolne w aquaparku - tylko 31 zł za dziecko!
Fire & Water Wellness and SPA - relaks i harmonia
Termalne baseny Blue Diamond z barami
AquaCity Poprad - ekologiczny aquapark z wodami termalnymi
Hotele AquaCity Poprad to luksus, na który Cię stać
Urlop w AquaCity Poprad - 1 noc gratis

 • Wysokie Tatry latem

  Wysokie Tatry - szlakiZobacz, jak zachwycają Wysokie Tatry latem! Przekonaj się, jak bardzo nieprawdziwe jest stwierdzenie, że te góry najpiękniejsze są zimą, zwiedzaj z nami góry wrażeń!

  Liczba artykułów:
  5
 • O Wysokich Tatrach

  Wspinaczka w Wysokich TatrachPodobno Wysokie Tatry są najpiękniejsze zimą. Nie sposób polemizować z tym stwierdzeniem. Możemy Wam jednak pokazać, że lato w Tatrach to najlepsza alternatywa dla przeludnionych egipskich plaż i drogiego Paryża. Przekonaj się, że Wysokie Tatry to góry wrażeń i cała masa możliwości!

  Liczba artykułów:
  4
 • Atrakcje w Wysokich Tatrach

  Atrakcje w Wysokich TatrachTatrzański dach Europy jest przyjemnie chłodny nawet podczas najbardziej upalnego lata! Poznajcie atrakcje w regionie Tatr Wysokich! Rowery, hulajnogi, parki zabaw dla dzieci i loty ze spadochronem dla miłośników adrenaliny...  to tylko początek niezapomnianych wrażeń!

   

  Liczba artykułów:
  5
 • Kulinaria

  Aromatyczne mięso podawane w słowackiej restauracjiWysokie Tatry słyną z dobrego jedzenia! Tu podpowiadamy, gdzie szukać między innymi prawdziwych dań słowackiej kuchni. Odkrywaj z nami niezapomniany smak wakacji....

  Liczba artykułów:
  5
 • Wysokie Tatry Zimą

  Wysokie Tatry zimąNajpiękniejsze krajobrazy, majestatyczne szczyty, doskonale przygotowane trasy zjazdowe i mnóstwo atrakcji - tymi słowami scharakteryzować można Wysokie Tatry. Najlepiej jednak tam być, słowa nawet po części nie oddają magii tego miejsca, szczególnie zimą.

  Liczba artykułów:
  4
Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek