Grupy szkolne w aquaparku - tylko 31 zł za dziecko!
Fire & Water Wellness and SPA - relaks i harmonia
Termalne baseny Blue Diamond z barami
AquaCity Poprad - ekologiczny aquapark z wodami termalnymi
Hotele AquaCity Poprad to luksus, na który Cię stać
Urlop w AquaCity Poprad - 1 noc gratis

Baseny dziecięce w AquaCity Poprad

Baseny dziecięce w AquaCity PopradAquaCity to doskonałe miejsce rozrywki dla całej rodziny. Pobaw się ze swoimi pociechami w basenach dziecięcych ze ślizgawkami i atrakcjami stworzonymi dla wszystkich. W AquaCity znajduje się zewnętrzny i wewnętrzny basen dziecięcy oraz kąciki zabaw dla dzieci. Dla najmłodszych przeznaczone są place zabaw z drabinkami, huśtawkami, pociągiem, piaskownicami i innymi. W lecie na dzieci czekają programy animacyjne, dyskoteki z aquaparkowymi maskotkami wydrami – Oskarem i Oliwią i nadmuchiwane atrakcje.

MIEJSCA ZABAWY

W AquaCity Poprad doskonale będą się bawić wszystkie dzieci. Mogą przeżyć wspaniałe chwile w „małpim gaju”, poszaleć w basenie z piłeczkami i poćwiczyć umiejętności narciarskie. Dzieci mogą malować, rysować i grać, a Wy możecie odpoczywać. Kąciki zabaw wyposażone są w miękkie, elastyczne elementy, dzięki czemu dzieci mogą bawić się bez strachu.

Kąciki dla dzieci to miejsca przeznaczone do zabawy dla najmłodszych gości. Kącik dziecięcy Oskara znajduje się koło recepcji, przeznaczony jest dla gości hotelowych. Duże kąciki dla dzieci znajdują się także przy basenach Blue Sapphire. Cały środek kącików przygotowany jest do rzucania, skakania i biegania.

Latem zapraszamy do korzystania z atrakcji zewnętrznych: piaskownic, huśtawek, ścianek wspinaczkowych i drabinek.

Program animacyjny

Piramida Majów to miejsce zabawy dla całej rodziny - rwąca rzeka, ślizgawki, wodotryski, zjeżdżalnie i inne atrakcje wodne czekają na Ciebie thermalpools18.jpg Piramida Majów - AquaCity

Treasure Island - Wyspa Skarbów

Treasure Island - Wyspa Skarbów w AquaCity Poprad

AquaCity Poprad rozpoczyna obchody dziesięciolecia odkrywając wyspę pełną skarbów

  • W strefie relaksu Treasure Island nie brakuje kąpieli w słonej wodzie
  • Ta opowieść przyciąga świat od ponad 130 lat
  • HUGO i BOSS - Legwany - oraz rybki NEMO to symbole “Wyspy Skarbów”
  • Dekada niesłychanych niespodzianek

W morzu zabawy pod Tatrami spragnieni wrażeń podróżnicy odkrywają Wyspę Skarbów. Z inspiracji jednej z najpopularniejszych historii wszech czasów powstał basen dla dzieci w stylu egzotycznej zatoki, w której nie mogło zabraknąć wraku statku ze zjeżdżalniami i rurami. Wspaniały basen Treasure Island, pobudza dziecięcą wyobraźnię.

Legwan spod Tatr

Dreszczyk emocji, przygoda, egzotyka. Czego dzieci mogą się spodziewać na wyspie pełnej piratów w AquaCity Poprad? Przede wszystkim to żadne bujdy – woda naprawdę jest słona! Taka sama jak w morzu! Nowa strefa dla dzieci z tarasem wypoczynkowym i licznymi atrakcjami została pomyślana jako miejsce nie tylko dla maluchów, lecz również dla dorosłych. Wszystkich gości z daleka i bliska zapraszamy na rejs zabytkowym statkiem, do udziału w programach animacyjnych i weekendowych zabawach dla dzieci. Zobaczcie prawdziwy show z piratami! Zabawne postaci w przebraniach nadają wyspie charakteru, przygotujcie się na ubaw po pachy. Dla najmłodszych - moc wyspiarskich atrakcji. W basenie dla dzieci – żółwie i rybki Nemo, zaś maskotką Treasure Island jest legwan z archipelagu Galapagos.

Każdego skarbu trzeba strzec jak oka w głowie. Podobnie jest z gwieździstą nowością w podtatrzańskim AquaCity Poprad. Od tej chwili skarbów na wyspie będą strzegli pupile i obrońcy – legwany, HUGO i BOSS. Wszyscy goście AquaCity mogą zobaczyć świeżo mianowanego władcę wyspy i oczywiście jest to wspaniała okazja do pamiątkowego zdjęcia. Takie spotkania odbywają się podczas imprez dla maluchów.

Wyspa Skarbów w AquaCity Poprad<p>Na Wyspie Skarbów w AquaCity Poprad mieszka Legwan, który z zaciekawieniem spogląda na wszystkie bawiące się w nowym basenie dla dzieci maluchy.<p> Wyspa Skarbów w AquaCity Poprad<p>Wielki statek przycumował do portu! Nadano mu imię: Queen of Island!<p> Wyspa Skarbów w AquaCity Poprad<p>Spośród spienionych fal, na otwartym morzu dryfuje statek piratów pełen roześmianej załogi... Pozwól rozbudzić wyobraźnię Twojego dziecka w basenie dziecięcym AquaCity Poprad.<p> Wyspa Skarbów w AquaCity Poprad<p>Drużyna uśmiechniętych piratów jest już gotowa do tego, aby zabawić Twojego malucha i sprawić, że pobyt w AquaCity Poprad stanie się niezapomnianym przeżyciem!<p> Wyspa Skarbów w AquaCity Poprad<p>Drużyna Piratów-animatorów już od rana przygotowuje niecodzienny plan na dzień pełen przygód i zabawy dla Twoich dzieci.<p> Wyspa Skarbów w AquaCity Poprad<p>Powiewająca flaga piratów zwiastuje nadejście... świetnej zabawy! :) <p> Wyspa Skarbów w AquaCity Poprad<p>Zapraszamy do Treasure Island - Wyspy Skarbów w AquaCity Poprad. Tutaj Twoje dziecko poczuje się jak w bajce!<p> Wyspa Skarbów w AquaCity Poprad<p>Dreszczyk emocji, przygoda, egzotyka. Czego dzieci mogą się spodziewać na wyspie pełnej piratów w AquaCity Poprad? Przede wszystkim to żadne bujdy ? woda naprawdę jest słona!<p>

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek