Grupy szkolne w aquaparku - tylko 31 zł za dziecko!
Fire & Water Wellness and SPA - relaks i harmonia
Termalne baseny Blue Diamond z barami
AquaCity Poprad - ekologiczny aquapark z wodami termalnymi
Hotele AquaCity Poprad to luksus, na który Cię stać
Urlop w AquaCity Poprad - 1 noc gratis

ZAPLECZE KONFERENCYJNE W HOTELU HILLS

 

Hotel Hills zapewnia doskonałe warunki do organizacji konferencji, szkoleń, różnego rodzaju wydarzeń, wesel i innych imprez towarzyskich w samym sercu Tatr Wysokich. Ekskluzywna lokalizacja, przestronne wnętrza, nowoczesne wyposażenie i przyjazny personel sprawiają, że jest to hotel biznesowy na wysokim poziomie. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w nowoczesny sprzęt i szybki internet bezprzewodowy.

 

SALA KONGRESOWA

Największa sala kongresowa to zaplecze dla 150 osób. Jej zaletą jest naturalne oświetlenie. Pozwala na dowolną modyfikację układu siedzeń w zależności od potrzeb. Sala jest wyposażona w nowoczesny sprzęt i szybki internet bezprzewodowy.

SALA KONFERENCYJNA I

Sala konferencyjna na 60 osób o powierzchni prawie 60 m² sprawdzi się podczas różnego rodzaju imprez firmowych, uroczystości prywatnych, wykładów i warsztatów. Pozwala na dowolną modyfikację układu siedzeń w zależności od potrzeb.

SALA KONFERENCYJNA II

Mniejsza sala konferencyjna o powierzchni ok. 50 m² umożliwia organizację wykładów, spotkań biznesowych i mitingów oraz szkoleń dla maksymalnie 40 osób. Pozwala na dowolną modyfikację układu miejsc w zależności od potrzeb.

Sala konferencyjna HILLS Hotel_Hills_06.jpg Hotel_Hills_07.jpg Hotel_Hills_08.jpg

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek