Grupy szkolne w aquaparku - tylko 31 zł za dziecko!
Fire & Water Wellness and SPA - relaks i harmonia
Termalne baseny Blue Diamond z barami
AquaCity Poprad - ekologiczny aquapark z wodami termalnymi
Hotele AquaCity Poprad to luksus, na który Cię stać
Urlop w AquaCity Poprad - 1 noc gratis

UDOGODNIENIA W HOTELU HILLS  

 

  • Kącik dla dzieci i plac zabaw

Zapraszamy do naszego bajkowego świata dziecka, który wyczaruje uśmiech na twarzy maluchów. To miejsce, w którym dzieciom można pozwolić na beztroską zabawę, bieganie, malowanie, rysowanie, podczas gdy Państwo będą się relaksować w hotelowym wellness albo przy drinku w barze. Jeśli chcą Państwo zapewnić pociechom zabawę na świeżym powietrzu, na zewnątrz znajduje się piękny plac zabaw dla dzieci z huśtawkami, drabinkami i piaskownicą. Nasz plac zabaw jest dużą zaletą dla rodzin z dziećmi.

  • Obiekty sportowe

W kompleksie hotelowym Hills znajduje się również kort tenisowy ze sztuczną trawą, odpowiedni dla graczy rekreacyjnych. Boisko nadaje się również do uprawiania innych sportów, takich jak siatkówka, siatkonoga czy badminton. W recepcji hotelu można wypożyczyć rakiety tenisowe, piłki i inny sprzęt sportowy. Zachęcamy do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu pośród wyjątkowej tatrzańskiej przyrody.

Hotel_Hills_03.jpg Plac zabaw przed hotelem Hills Lunapark_003.jpg Lunapark_003.jpg<p>Kolorowa karuzela ze zwierzątkami to marzenie dla małej księżniczki i młodego dżentelmena. Wesoła muzyka sprawi, że będzie to dla nich bardzo przyjemny rajd.<p>

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek