Grupy szkolne w aquaparku - tylko 31 zł za dziecko!
Fire & Water Wellness and SPA - relaks i harmonia
Termalne baseny Blue Diamond z barami
AquaCity Poprad - ekologiczny aquapark z wodami termalnymi
Hotele AquaCity Poprad to luksus, na który Cię stać
Urlop w AquaCity Poprad - 1 noc gratis

Masaże tajskie w AquaCity Poprad

Masaż tajski w AquaCity PopradMasaż tajski ma bogatą, długą historię sięgającą 2500 lat i bierze swą wiedzę z mapy ścieżek energetycznych człowieka, które są nazwane "Sen", na nich znajdują się najważniejsze punkty akupresury. Masażysta z wprawą dotyka, rozciąga i uciska odpowiednie punkty czerpiąc wiedzę także z elementów jogi. 

 

 

 • Back and shoulders – Plecy i ramiona
  Ulżyjcie swoim plecom. Specjalne połączenie technik masażu skoncentrowanych na szyi i ramionach.
 • Back heaven – Specjalny masaż pleców
  Specjalne połączenie technik masażu skoncentrowanych na szyi, ramionach oraz okolicy krzyżowo-lędźwiowej z użyciem podgrzanych stempli ziołowych, które przenikają głęboko do skóry, i olejka do masażu, który rozluźnia napięte mięśnie. Regularne stosowanie zabiegu może przynieść ulgę w chronicznych bólach pleców.
 • Nuad Thai – Tradycyjny masaż tajski
  Tradycyjny masaż tajski to metoda terapeutyczna stosowana od 2500 lat. Profesjonalne tajskie terapeutki, masując i w odpowiedni sposób uciskając punkty akupresurowe, uwalniają organizm od poczucia zmęczenia, usuwają napięcie mięśniowe i nerwowe, stymulują obieg krwi i limfy, przywracają zdolność ruchową mięśni, stawów i ścięgien.
 • Rit Tee – MAGICZNA MOC – Gorący masaż ziołowy
  Gorący masaż ziołowy przy użyciu autentycznych tajskich ziół zamkniętych w bawełnianej sakiewce. Pod wpływem kontaktu z gorącym stemplem ziołowym w skórze otwierają się pory, a zioła rozpoczynają swoje działanie przeciwzapalne, antybakteryjne i antyseptyczne, docierając aż do mięśni. Mieszanka tradycyjnych tajskich ziół stosowanych w formie kompresu działa stymulująco, relaksacyjnie i pobudzająco na ciało i umysł.
 • Sook Dee – DROGA DO NIEBA – Masaż stóp
  Masaż akupresurowy stóp poprawia wymianę materii, ukrwienie stymulowanego organu, harmonizuje krwiobieg, poprawia odporność organizmu oraz posiada działanie detoksykujące i odmładzające.
 • Fan Dee – DOTYK TROPIKÓW – Masaż z peelingiem
  Masaż z peelingiem oczyszcza pory skóry całego ciała i przywraca jej zdrowy, młody wygląd. Stymuluje podskórne mikrokrążenie, działa jako detoksykacja skóry i usuwa z niej martwy naskórek, przez co pobudza jej oddychanie. Dzięki temu skóra jest delikatna i gładka w wyglądzie i w dotyku.
 • Tok Sen
  Tok Sen to starożytny masaż z tradycją sięgającą ponad 5000 lat. TOK SEN można przetłumaczyć jako „pobudzenie energii”. Masaż TOK SEN wykonywany jest przy użyciu specjalnych narzędzi wyrobionych z drewna twardzielowego tamaryndowca. Za pomocą owych narzędzi: klina i młoteczka, wytwarzane są przenikające do wnętrza mechaniczne i akustyczne wibracje, które rezonują w głębokich warstwach tkanki oraz kości, stymulując pracę organów wewnętrznych i poprawiając przepływ krwi.

Masaże tajskie w AquaCity Poprad Masaże tajskie w AquaCity Poprad Masaże tajskie w AquaCity Poprad Masaże tajskie w AquaCity Poprad Masaże tajskie w AquaCity Poprad Masaże tajskie w AquaCity Poprad Masaże tajskie w AquaCity Poprad Masaże tajskie w AquaCity Poprad

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek