Grupy szkolne w aquaparku - tylko 31 zł za dziecko!
Fire & Water Wellness and SPA - relaks i harmonia
Termalne baseny Blue Diamond z barami
AquaCity Poprad - ekologiczny aquapark z wodami termalnymi
Hotele AquaCity Poprad to luksus, na który Cię stać
Urlop w AquaCity Poprad - 1 noc gratis

Centrum K – VITAL

Centrum K – VITAL w AquaCity Poprad

Beaty Centrum K - Vital w AquaCity PopradCentrum K- Vital oferuje wszystko to co najlepsze w zakresie zdrowia i urody. Oferujemy najwyższy poziom usług z: kosmetyki estetycznej, zaradzimy na problemy skórne i otoczymy Cię profesjonalną opieką kosmetyczną.

Każda kobieta marzy o zdrowiu, młodości, idealnej skórze i pięknej sylwetce, po konsultacji z nami będziesz wiedziała który zabieg wybrać by osiągnąć to co dla Ciebie najważniejsze. Przedstawiamy zabiegi:

 • TriPollar – wyjątkowa technologia pozwalająca na wykonanie wielu nieinwazyjnych, bezbolesnych zabiegów, których efekt jest natychmiastowy i długotrwały. Technologia polega na podgrzewaniu komórek tłuszczowych co prowadzi do przyspieszenia metabolizmu i zmniejszenia ich objętości.
 • zabiegi wygładzające zmarszczki w aquacityToksyna botulinowa – jeden z najskuteczniejszych niechirurgicznych zabiegów niwelujących zmarszczki mimiczne, nie wymagający rekonwalescencji tak jak zabiegi plastyczne. Bakteria Clostridium botulinum produkuje toksynę, która wstrzykiwana jest cieniutką igłą w mięśnie mimiczne w miejscu poddawanym leczeniu.
 • Nadpotliwość, czyli hiperhydroza – nieprzyjemna przypadłość wywołująca niepokój i dyskomfort. Zapobiec temu można poprzez wstrzykiwanie toksyny botulinowej, której testy kliniczne pokazały bardzo dobre efekty redukcji nadmiernego pocenia nawet do 4-6 miesięcy.
 • Kwas hialuronowy – inaczej renofil, najbardziej znany implant skórny wykorzystywany do wypełniania zmarszczek i nierówności skórnych przy zabiegach niechirurgicznych, wykorzystuje się go obok kolagenu i kwasu polimlekowego do łagodzenia zmarszczek, blizn, powiększania ust. Efekt jest widoczny od razu i utrzymuje się około 8 – 13 miesięcy. Jeżeli kuracja jest powtarzana może utrzymywać się o wiele dłużej. Z czasem kwas zostaje wchłaniany.
 • IPL – polecane dla kobiet i mężczyzn w celu usunięcia owłosienia, popękanych naczynek, przebarwień skórnych tzw. Przebarwień starczych lub foto-odmładzanie czyli zabiegi odmładzające. Poi kilku zabiegach można uzyskać permanentną redukcję owłosienia.
 • Lampy OmniluxOmnilux – leczenie światłem przy zastosowaniu lamp Omnilux, jest to światło emitowane wąskopasmowo przez diody Led, przeciwdziałające starzeniu się skóry. Terapia nie wymaga rekonwalescencji, jest bezbolesna, całkowicie bezpieczna, nie ma żadnych skutków ubocznych.
 • Galwanizacja – terapia prądem jednokierunkowym, galwanicznym, o stałym natężeniu. Od ponad 50 lat jest on wykorzystywany do wzmacniania i odświeżania skóry. Delikatny masaż prądem poprawia krążenie, dokonuje się wymiana kationów i anionów pomiędzy elektrodami, wypłukują się jony z komórek i poprawia metabolizm lokalny skóry, tkanki podskórnej, a także wypłukują się odpady przemiany materii. Prąd galwaniczny wpływa leczniczo na cellulit, trądzik,wypadanie włosów i zmarszczki. Swoim działaniem odżywia i pielęgnuje skórę.
 • Krio i termo okłady – bardzo skuteczna metoda usuwania cellulitu polegająca na szybkim schładzaniu skóry w chorym miejscu. Organizm broni się przed chłodem spalając zapasy tłuszczu.
 • Sucha kąpiel węglanowa – cale ciało z wyjątkiem głowy zamykane zostaje w szczelnym worku plastycznym wypełnionym dwutlenkiem węgla. Stopniowo ze wzrostem dwutlenku w skórze zachodzi podstawowa reakcja fizjologiczna, następuje rozszerzenie naczyń, aż do włosowatych, poprawiając ukrwienie skóry, mięśni, a nawet wszystkich organów, jednocześnie wzrasta ilość tlenu we krwi.
 • Vacu shapeVacu Shape – współpraca kilku ekspertów zaowocowała innowacyjnym urządzeniem Vacu Shape, dzięki któremu łatwo można się pozbyć tłuszczu na udach, brzuchu i pośladkach.
 • Rollen – urządzenie do masażu, oparte na wymaganiach masażystów, lekarzy i kobiet poddawanych masażom. Roller usuwa wody działając bezpośrednio na tłuszcz, ma działanie widoczne i długofalowe.
 • Drenaż limfatyczny – fizjologiczny sposób pielęgnacji tkanki podskórnej i skóry, powodując jej regenerację. Drenaz poprawia przemianę materii, zalecany zwłaszcza dla osób chcących zniwelować skutki złej diety i braku ruchu. Usuwa z organizmu toksyny.
 • VIBfitFORM – za pomocą platform wibracyjnych napina się i kurczy mięśnie, co jest skuteczną walką z tłuszczem.
 • VACUfitThermal – susbstytut tradycyjnej sauny to sauna oparta na promieniowaniu podczerwonym, przez co uzyskane działanie lecznicze jest głębsze, wydzielane ciepło jest przyjemne dla całego organizmu.
 • Myostymulator – masaż elektrostymulujący dokonywany przy użyciu urządzenia wywołującego skurcze mięśni. Intensywność i długość masażu dopasowywana jest indywidualnie.
 • Bodyterm – M – nowoczesna metoda kształtowania sylwetki i odchudzania, przeznaczona do profesjonalnego użytku w salonach kosmetycznych i ośrodkach sportowych. Polega na wywołaniu bioaktywnego efektu, czyli łączy w sobie oddziaływanie ciepła i stymulację.


Oferujemy wiele zabiegów redukujących cellulit, odchudzających i modelujących sylwetkę. Proponujemy badanie diagnostyczne, po którym następuje opracowanie indywidualnego programu umożliwiającego uzyskanie optymalnego i długotrwałego efektu.

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek