Grupy szkolne w aquaparku - tylko 31 zł za dziecko!
Fire & Water Wellness and SPA - relaks i harmonia
Termalne baseny Blue Diamond z barami
AquaCity Poprad - ekologiczny aquapark z wodami termalnymi
Hotele AquaCity Poprad to luksus, na który Cię stać
Urlop w AquaCity Poprad - 1 noc gratis

Udogodnienia w Hotelu HORIZONT Resort ****

  • Salon gier

Salon gier to doskonałe miejsce do zabawy z przyjaciółmi. Napij się lampki ulubionego wina, whisky lub koniaku i rozerwij się ze swoimi przyjaciółmi przy partyjce szachów, kartach lub grach stacjonarnych. Salon gier został wyposażony w stół bilardowy, piłkarzyki i rzutki.

Podnieś sobie poziom adrenaliny rywalizując z przyjaciółmi i przeżyj miły wieczór przy aktywnym wypoczynku w naszym hotelu.

  • Kącik dziecięcy i boisko

Odwiedź nasz bajkowy świat i wyczaruj uśmiech na twarzy swoich dzieci. W kąciku dla dzieci Twoje dzieci mogą beztrosko się bawić, biegać, malować, rysować, a Ty tymczasem możesz odpocząć w hotelowym centrum odnowy biologicznej lub wypić drinka w jednym z naszych barów.
 W weekendy o dzieci zadba profesjonalny animator i przygotuje Twoim dzieciom doskonały rozrywkowy program animacyjny. Minidisco z maskotką, konkursy i zabawy, kino TV, warsztaty artystyczne to tylko część gwarantowanych przeżyć i zadowolenia Twojego dziecka. Kącik dla dzieci oferuje zabawę od pierwszej minuty i jest odpowiedni dla dzieci w wieku 3-12 lat. W kąciku dla dzieci znajdują się domek, zjeżdżalnie, basen z kulkami, różne gry i zabawy oraz gry komputerowe. Jeśli chcesz zapewnić dzieciom zabawę na świeżym powietrzu, na odkrytym terenie hotelu do dyspozycji pozostaje plac zabaw z mnóstwem huśtawek, tunelami i piaskownicą.

  • Centrum fitness

Jeśli okoliczna przyroda zapewni Ci zbyt mało miejsca na aktywny wypoczynek, na terenie hotelu HORIZONT Resort **** do Twojej dyspozycji pozostaje nowoczesne centrum fitness z najlepszymi urządzeniami do ćwiczeń siłowych i wytrzymałościowych.

W naszym centrum fitness do dyspozycji pozostaje sprzęt do ćwiczeń, wyposażenie cardio, bieżnie, wioślarze, na których można ćwiczyć wszystkie grupy mięśni. Zestawy ławek, ciężarki, hantle i maszyny proste w obsłudze z nowoczesnym designem spełnią oczekiwania każdego klienta, aby mógł poprawić swoją kondycję.

  • Grill House

Zapach własnoręcznie przygotowanego steaku czy grilowanego mięsa przypomina domową atmosferę.

Skorzystaj z naszego Grill House – w pełni wyposażonego domku z grillem, tarasem letnim i aneksem kuchennym i poczuj się jak w domu w swoim własnym ogrodzie podczas przygotowywania grillowanych specjałów lub podczas smażenia czy gotowania gulaszu. Nieformalne otoczenie i atmosfera sprzyja spotkaniom roboczym oraz budowaniu relacji w firmie podczas organizowania teambuildingu.

Czy masz wakacje, czy organizujesz imprezę firmową – nasz Grill House jest dostępny dla Ciebie ze wszystkimi usługami na zamówienie, w tym niezbędnymi surowcami.

  • Boisko wielofunkcyjne

Aktywność sportowa jest integralną częścią naszych usług. Nasze wielofunkcyjne boisko służy sportowcom amatorom i profesjonalistom, osobom dorosłym i dzieciom. Pozbądź się napięcia i stresu, baw się lub utrzymuj kondycję podczas różnych aktywności sportowych, które oferujemy. Tenis, piłka nożna, koszykówka, siatkówka i różne inne sporty zespołowe na świeżym tatrzańskim powietrzu ze sprzętem sportowym z naszej wypożyczalni sprzętu sportowego bezpośrednio na terenie hotelu, w zimie jazda na łyżwach i inne aktywności wzbogacą Twój urlop lub delegację.

Grill_1.jpg HORIZONT_Resort_1920x1080_30-1.jpg HORIZONT_Resort_1920x1080_44-1.jpg HORIZONT_Resort_1920x1080_49-1.jpg HR_Detske_ihrisko_1280_1.jpg HR_Detske_ihrisko_1280_2.jpg HR_Detske_ihrisko_1280_5.jpg Horizont_Resort_2019_054.jpg Horizont_Resort_2019_061.jpg Horizont_Resort_2019_065.jpg grill_2.jpg grill_3.jpg grill_4.jpg

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek