Grupy szkolne w aquaparku - tylko 31 zł za dziecko!
Fire & Water Wellness and SPA - relaks i harmonia
Termalne baseny Blue Diamond z barami
AquaCity Poprad - ekologiczny aquapark z wodami termalnymi
Hotele AquaCity Poprad to luksus, na który Cię stać
Urlop w AquaCity Poprad - 1 noc gratis

Restauracje i bary w Hotelu HORIZONT Resort ****

  • Culinary Restaurant

Współczesny design, trendy gastronomii i sztuki kulinarnej naszego zespołu zaprezentujemy w nowej Culinary Restaurant.

Oprócz bogatej oferty hotelowej w formie śniadania i kolacji w formie bufetu, radość sprawi Ci degustacja lokalnych i międzynarodowych dań a’la carte. Głównie lokalne surowce od lokalnych producentów i z regionalnych farm są gwarancją jakości żywności, którą doskonale uzupełnia oferta słowackich i zagranicznych win starannie dobranych przez naszego sommeliera.

Restauracja jest odpowiednia do organizowania różnego rodzaju imprez, uroczystości, wesel czy spotkań firmowych i biznesowych, z możliwością podziału sali na samodzielny salon.

  • Lobby bar

Orzeźwienie i relaks, zabawa i przyjazne środowisko to Lobby Lounge Bar. Bliskość nadzorowanego kącika dla dzieci spełni oczekiwania rodziców, którzy mogą obserwować swoje dzieci i cieszyć się popołudniową kawą. Wieczorny relaks z kieliszkiem dobrego wina zadowoli Twój umysł, a cocktail zmieszany przez profesjonalnego barmana wywoła odpowiednią atmosferę i przygotuje na wieczór pełen rozrywki. Salon Lobby Lounge jest z rozmysłem zlokalizowany tak, abyś czuł się częścią tatrzańskiej przyrody, jej piękno można obserwować w komforcie i cieszyć się wakacjami.

  • Palarnia cygar

Zapach cygara, koniak lub dobra whisky nierozerwalnie się ze sobą wiążą. Kameralna palarnia cygar w staroangielskim saloniku z masywnymi skórzanymi sofami i oryginalną historyczną dekoracją z ponadczasowym designem, zapewnia wyjątkowe przeżycia. Oferujemy szeroki wybór whisky, koniaków, wysokiej jakości cygar i rumów. Przyjmij nasze zaproszenie do Chesterfield, którego w naszym hotelu żaden mężczyzna nie może ominąć. W saloniku jest biblioteka, TV, gry planszowe i karciane.

  • Wine Bar

Oaza spokoju z przyjemną muzyką bezpośrednio zachęca do degustacji wina z naszej winoteki. Starannie dobrane wina słowackie i międzynarodowe od naszego sommeliera poprowadzą Cię przez wiele słonecznych zboczy winnic lub ujawnią tajemnice znanych winotek. Przenieś się w czasie i zapomnij o stresie. Wino to napój bogów, a także lek, zatem ciesz się wyjątkową przyjemnością i jakością, zarówno jak tylko rozpoczniesz urlop w naszym hotelu, jak i kiedy będzie się już zbliżać do końca.

Wino tradycyjnie łączy się z doskonałymi daniami, a takiemu połączeniu z pewnością się nie oprzesz.

  • Pool Bar

Po saunie i SPA zaczerpnij sił i uzupełnij minerały w wyjątkowym barze przy basenie. Bezpośrednio w basenie zaserwujemy Ci egzotyczne koktajle, świeże soki, herbaty z całego świata, doskonałą kawę lub napoje z tajnymi przepisami dla zdrowia i relaksu. Istnieje również szeroka oferta napojów alkoholowych i bezalkoholowych oraz zimnego piwa, więc czy szukasz zabawy, relaksu lub romantyzmu, w centrum Wellness z pewnością je znajdziesz.

 

HORIZONT_Resort_1920x1080_06.jpg HORIZONT_Resort_1920x1080_43.jpg HORIZONT_Resort_1920x1080_71.jpg HORIZONT_Resort_1920x1080_73.jpg Horizont_Resort__11.jpg Horizont_Resort__12.jpg Horizont_Resort__14.jpg Horizont_Resort__17.jpg Horizont_Resort__19.jpg Horizont_Resort__22.jpg Horizont_Resort__24.jpg Horizont_Resort__4.jpg Horizont_Resort__5.jpg

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek