Grupy szkolne w aquaparku - tylko 31 zł za dziecko!
Fire & Water Wellness and SPA - relaks i harmonia
Termalne baseny Blue Diamond z barami
AquaCity Poprad - ekologiczny aquapark z wodami termalnymi
Hotele AquaCity Poprad to luksus, na który Cię stać
Urlop w AquaCity Poprad - 1 noc gratis

Centrum Fitness i Spinning w AquaCity Poprad

Centrum fitness - skorzystaj z nowocześnie wyposażonego centrum fitness i popraw swoją kondycję i zdrowie.  Zestawy ławeczek, sztangi oraz łatwy w użyciu i nowoczesny sprzęt, który spełni oczekiwania każdego klienta.

CARDIO FITNESS

W naszym centrum fitness dostępne są urządzenia siłowe, maszyny cardio, bieżnie, symulator wioślarski, na którym można ćwiczyć wszystkie partie mięśni.

Do dyspozycji są także nasi doświadczeni instruktorzy i instruktorki, którzy chętnie pomogą i doradzą odnośnie treningu. W  Dzięki zainwestowaniu w sprzęt, przeszkolony personel, przestronne pomieszczenia fitness centrum, komfortowe warunki do przebierania się i szatni gwarantujemy, że ćwiczenie będzie przyjemne i korzystne.

AquaCity_fitness_00.jpg AquaCity_fitness_01.jpg AquaCity_fitness_02.jpg AquaCity_fitness_03.jpg AquaCity_fitness_04.jpg AquaCity_fitness_05.jpg AquaCity_fitness_06.jpg AquaCity_fitness_07.jpg

SPINNING

  • SPINNING - to energetyczny grupowy trening aerobowy na rowerach stacjonarnych, który łączy muzykę, motywację i wyobraźnię w jedną całość z precyzyjnie dawkowanym treningiem. Ten wyjątkowy program rowerowy zawiera elementy fizycznego i psychicznego treningu sportowego osobom w każdym wieku i posiadającym różną kondycję.
  • SPINNING - jest idealny dla tych którzy chcą utrzymać lub poprawić swoją kondycję w prosty i zabawny sposób.
  • SPINNING - to idealny sposób odchudzania. W trakcie jednych 45-minutowych zajęć spala się średnio 400-600 kalorii, czyli 12 razy więcej niż przy aerobiku, przy czym nie obciąża on stawów i ścięgien.
  • Regularny trening SPINNING pomoże skutecznie ukształtować ciało. Program SPINNING stanowi specjalistyczne przygotowanie do uprawiania wszystkich rodzajów sportów. Za pomocą liczników można symulować różne rodzaje treningu nastawionego na wytrzymałość, szybkość, siłę i trening interwałowy.

Doskonały sport na poprawę kondycji<p>Spinning w Aquacity<p> Aktywny wypoczynek<p>Cenrum Fitness<p>

W AquaCity Poprad można łatwo połączyć ćwiczenie z zabawą. Zapraszamy!

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek