Grupy szkolne w aquaparku - tylko 31 zł za dziecko!
Fire & Water Wellness and SPA - relaks i harmonia
Termalne baseny Blue Diamond z barami
AquaCity Poprad - ekologiczny aquapark z wodami termalnymi
Hotele AquaCity Poprad to luksus, na który Cię stać
Urlop w AquaCity Poprad - 1 noc gratis

Klub muzyczny HUMNO

Humno Music PubW Tatrach Wysokich jest niezwykłe miejsce, w którym można rozkręcić szaloną imprezę. Dzięki atrakcyjnemu położeniu, wystarczy tylko chwila, by z centrum Tatrzańskiej Łomnicy przenieść się do jedynego w swoim rodzaju baru połączonego z restauracją i klubem muzycznym!
Energiczna zabawa na wyciągnięcie ręki – niezapomniane przeżycia na długo!

Czytaj więcej: Klub muzyczny HUMNO

Restauracja Svist

Restauracja SvistW nowej części Starego Smokowca znajduje się stylowa słowacka restauracja Svist. Lokal jest usytuowany na terenie Uzdrowiska Nowy Smokowiec, bezpośrednio pod Sławkowskim Szczytem. W sezonie letnim działa ogródek, do którego ściągają tłumnie spragnieni słońca i pięknych widoków turyści. To doskonałe miejsce dla tych, którzy tuż pod Sławkowskim Szczytem mają ochotę na smaczne danie czy mocną kawę.
GPS: 49.176317   20.206146

Restauracja Skalnaté Pleso 1751 m n.p.m.

Restauracja Skalnate PlesoNa wysokości 1751 m n.p.m. znajduje się restauracja, z której widok zapiera dech w piersiach. Nie bez powodu jej pełna nazwa brzmi Panorama Restaurant Skalnaté Pleso. Wędrowcy i wytrawni narciarze już od kilku lat zatrzymują się tu na kubek gorącej kawy czy pożywny obiad. Przede wszystkim jednak po to, aby podziwiać piękno przyrody Tatr Wysokich.
Restauracja znajduje się przy stacji pośredniej kolejki na Łomnicki Szczyt, a zjazd kolejką na dół do Tatrzańskiej Łomnicy, jest możliwy do późnego popołudnia. Nacieszcie oczy widokiem na Tatry, a kubki smakowe też dostaną to, co lubią najbardziej. W okresie zimowym oprócz słońca, świeżego powietrza i białego szaleństwa można pozwolić sobie na ekskluzywnego drinka z baru bezpośrednio na stoku. Pozwól, by ogarnęły Cię góry wrażeń!

Restauracja Panorama Skalnate Pleso Restauracja Panorama Skalnate Pleso Restauracja Panorama Skalnate Pleso Restauracja Panorama Skalnate Pleso Restauracja Panorama Skalnate Pleso Restauracja Panorama Skalnate Pleso

Pizzeria La Montanara

Pizza La MontanaraPo całym dniu pełnym atrakcji warto uzupełnić kalorie w Restaurat - Pizzeria La Montanara. Włoski klimat w Starym Smokowcu? Dlaczego nie! Dobra pizza i wyśmienite spaghetti na dobre wpisały się w krajobraz słowackiego miasteczka. Dania podawane są szybko, dzięki czemu największe głodomory nie zdążą nawet mruknąć słówka. Jedzenie jest smaczne, a ceny bardzo przyzwoite. Smacznego!

GPS: 49.141460   20.224290

Pizza & Pasta Štart 1145 m n.p.m.

Pizza & Pasta StartWłoskie klimaty w sercu słowackich Wysokich Tatr?! Otóż to! W restauracji Start zjecie wyśmienitą pizzę i chyba jeszcze lepsze dania z makaronów! Restauracja znajduje się w międzystacji kolejki kabinowej, więc dotarcie do niej jest nie lada przygodą.

GPS: 49.179030  20.256410

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek