Grupy szkolne w aquaparku - tylko 31 zł za dziecko!
Fire & Water Wellness and SPA - relaks i harmonia
Termalne baseny Blue Diamond z barami
AquaCity Poprad - ekologiczny aquapark z wodami termalnymi
Hotele AquaCity Poprad to luksus, na który Cię stać
Urlop w AquaCity Poprad - 1 noc gratis

Łódką po Szczyrbskim Jeziorze...

Łódka na Szczyrbskim JeziorzeTen, kto powiedział, że jeśli łódki, to tylko w Wenecji, mylił się po stokroć. Majestatyczne szczyty Tatr Wysokich, słońce i tafla wody kuszą co roku turystów odwiedzających Szczyrbskie Pleso. Tradycja pływania łódką po drugim co do wielkości akwenie na Słowacji - Szczyrbskim Jeziorze - sięga ubiegłego stulecia! Oznacza to, że mamy tu do czynienia z blisko 120-letnim, ciągle żywym zwyczajem!


Czytaj więcej: Łódką po Szczyrbskim Jeziorze...

Wysokie góry dla najmłodszych!

Dzieci w Tatrach WysokichPlanując rodzinne wakacje, nie zawsze łatwo wybrać cel podróży, z którego zadowoleni będą i rodzice, i dzieci. Jednym z miejsc, które z pewnością sprawi wiele radości zarówno starszym, jak i najmłodszym członkom rodziny jest położony w Wysokich Tatrach park Tatrzańska Dzikolandia.Czytaj więcej: Wysokie góry dla najmłodszych!

Szlaki turystyczne w regionie

Szlaki turystyczne w Wysokich TatrachWysokie Tatry to raj dla wszystkich, którzy lubią bezkresne wędrówki. Zobaczcie, jakie trasy proponujemy Wam dzisiaj... 

Czerwono znakowana Magistrala Tatrzańska wiedzie z kierunku zachodniego z Rozdroża w Dolinie Furkotnej nad Szczyrbskie Jezioro. Dalej wzdłuż jego brzegu i na północ w kierunku Popradzkiego Stawu.Czas przejścia od rozdroża do Szczyrbskiego Jeziora: 40 min w obie strony. Czas przejścia ze Szczyrbskiego Jeziora nad Popradzki Staw: 1:15 h, ↓ 1:05 h


Czytaj więcej: Szlaki turystyczne w regionie

Przygoda na Łomnickim Szczycie

Łomnicki SzczytBujanie się ponad obłokami to nie są żarty. Powietrze na wysokości 2634 metrów nad poziomem morza to też nie przelewki. Widok zapiera dech w piersiach - tu również nie żartujemy. A do tego, żeby zachwalać szczyt Tatrzańskiej Łomnicy mamy solidne podstawy.
Czytaj więcej: Przygoda na Łomnickim Szczycie

Piesze wędrówki i turystyka górska

Wysokie Tatry Sezon letni to wręcz wymarzony czas na górskie wędrówki. Nie znamy osoby, która nie zostałaby urzeczona magią Tatr Wysokich. Poznajcie trasy, jakie Wam proponujemy! 

 

 

Czytaj więcej: Piesze wędrówki i turystyka górska

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek