Grupy szkolne w aquaparku - tylko 31 zł za dziecko!
Fire & Water Wellness and SPA - relaks i harmonia
Termalne baseny Blue Diamond z barami
AquaCity Poprad - ekologiczny aquapark z wodami termalnymi
Hotele AquaCity Poprad to luksus, na który Cię stać
Urlop w AquaCity Poprad - 1 noc gratis

Tatrzańska Łomnica

Miejsce idealne, niezależnie od pory roku - tak zgodnie twierdzą wszyscy, którzy mieli okazję chociaż przez chwilę oddychać łomnickim powietrzem. Setki szlaków i nieskończenie wiele możliwości spędzania wolnego czasu sprawiają, że z roku na rok nie maleje liczba turystów odwiedzających Tatrzańską Łomnicę.

Szalona zabawa na mountainboardach, przejażdżki rowerowe czy może... kawa ponad chmurami? Sporty adrenalinowe serwuje Wam międzystacja Start, kawę zaś - znajdująca się na wysokości 2634 metry npm kawiarnia Dedo. Jak tam dotrzeć? Nic prostszego, na Łomnicki szczyt zawiezie Was kolejka!

Start, a stąd nową wygodną 15-osobową kolejką linową mogą wjechać na Łomnicki Staw (Skalnaté pleso), które jest stacją końcową, a jednocześnie stacją przesiadkową na Łomnicę. Stąd na szczyt można się dostać wiszącą czerwoną koleją linową, która pokonuje 855 metrową różnicę wysokości, a jazda trwa 8,5 minuty.

Kawiarnia w chmurach<p>Kawiarnia Dedo<p> Kolejka dowiezie nas na sam szczyt<p>Kolejka na Łomnicki szczyt<p> Atrakcja dla aktywnych<p>Mountiboard<p>

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek