Grupy szkolne w aquaparku - tylko 31 zł za dziecko!
Fire & Water Wellness and SPA - relaks i harmonia
Termalne baseny Blue Diamond z barami
AquaCity Poprad - ekologiczny aquapark z wodami termalnymi
Hotele AquaCity Poprad to luksus, na który Cię stać
Urlop w AquaCity Poprad - 1 noc gratis

Tatrzańska Łomnica

Tatrzańska ŁomnicaMiejsce idealne, niezależnie od pory roku - tak zgodnie twierdzą wszyscy, którzy mieli okazję chociaż przez chwilę oddychać łomnickim powietrzem. Setki szlaków i nieskończenie wiele możliwości spędzania wolnego czasu sprawiają, że z roku na rok nie maleje liczba turystów odwiedzających Tatrzańską Łomnicę.

 

Czytaj więcej: Tatrzańska Łomnica

Szczyrbskie Pleso

Szczyrbskie PlesoCzyste powietrze, urzekająca przyroda, atrakcje z najwyższej półki  i wiele możliwości wypoczynku. Tak w kilku słowach można opisać jeden z najpopularniejszych w regionie ośrodków. Štrbské Pleso od lat cieszy sie niesłabnącą popularnością w rankingu miejsc urlopowych, odpowiednich zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.


Czytaj więcej: Szczyrbskie Pleso

Stary Smokowec

Stary SmokovecPonad sto lat temu położono pierwszą cegłę pod budowę jednego z pierwszych ośrodków wczasowych w Starym Smokovcu. Dzisiaj Grandhotel Stary Smokovec króluje nad otoczeniem, urzeka tradycją, a samo miasto jest najstarszą osadą i wspaniałą bazą turystyczną w regionie Wysokich Tatr.Czytaj więcej: Stary Smokowec

Mapy

Zanim wybierzecie się w góry, zapoznajcie się z mapką przedstawiającą okolice Tatrzańskiej Łomnicy, Starego Smokowca oraz Szczyrbskiego Plesa.

Tatrzańska Łomnica - mapa zimowa Strbskie Pleso - mapa zimowa Mapa zimowa dla skialpinistów Mapa zimowa dla skialpinistów Strbskie Pleso Mapa letnia - szlaki

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek