Grupy szkolne w aquaparku - tylko 31 zł za dziecko!
Fire & Water Wellness and SPA - relaks i harmonia
Termalne baseny Blue Diamond z barami
AquaCity Poprad - ekologiczny aquapark z wodami termalnymi
Hotele AquaCity Poprad to luksus, na który Cię stać
Urlop w AquaCity Poprad - 1 noc gratis

Rezerwacja noclegów

data przyjazdu
data wyjazdu
dorosłych:
dzieci:
wiek dzieci:

Twój doradca

Anna Bolek
odpowie na Twoje pytania
12-384-86-15
Zapraszamy do kontaktu w poniedziałek:
9:00 - 17:00
Anna Choptiana
odpowie na Twoje pytania
12-384-86-10
Zapraszamy do kontaktu w poniedziałek:
9:00 - 17:00
Aquacity - infolinia w Polsce: numer 122-555-512

Galeria zdjęć Aquacity Poprad

Wysokie Tatry - opis ośrodka

Wysokie Tatry - opis ośrodkaNajwyżej położona i najbardziej stroma trasa zjazdowa znajduje się w ośrodku Wysokie Tatry – Tatrzańska Łomnica. Świetne warunki narciarskie przyciągają do Łomnickiej Przełęczy (Lomnické sedlo), a nowe szerokie nartostrady z Łomnickiego Stawu (Skalnaté pleso) do Tatrzańskiej Łomnicy pokryte grubą pokrywą śnieżną dają niemalże stuprocentową gwarancję uprawiania narciarstwa w najlepszych warunkach po słonecznej stronie Wysokich Tatr! Co więcej, trasa i wyciągi w Łomnickiej Przełęczy są atrakcyjne także dla narciarzy - freeriderów.

Zobacz ośrodki narciarskie w Wysokich Tatrach zimą!

Czytaj więcej: Wysokie Tatry - opis ośrodka

Opis ośrodka narciarskiego Tatrzańska Łomnica - kolejki, wyciągi, trasy

Tatrzańska Łomnica - stoki, wyciągi, trasyZ wysokości 2196 m n.p.m. zjedziecie na nartach przez Łomnicką Przełęcz trasą o długości 6 kilometrów prosto do Tatrzańskiej Łomnicy!

Świetne narciarstwo w Łomnickiej Przełęczy i nowe szerokie nartostrady z Łomnickiego Stawu do Tatrzańskiej Łomnicy dostarczają co roku setki wrażeń!  Nowy system naśnieżający i kolejki krzesełkowe sprawiają, że o ośrodku śmiało powiedzieć można - jeden z najlepszych po tej stronie Wysokich Tatr! 

Czytaj więcej: Opis ośrodka narciarskiego Tatrzańska Łomnica - kolejki, wyciągi, trasy

Opis ośrodka narciarskiego Stary Smokovec - kolejki, wyciągi, trasy

Trasy narciarskie, wyciągi i kolejki w Starym SmokovcuWjedźcie z rodziną albo z przyjaciółmi kolejką naziemną na Hrebienok, gdzie znajdują się trasy zjazdowe oraz SnowFunPark z atrakcjami. Spróbujcie jazdy na sankach z Hrebienka do Starego Smokowca po 2,6 km drodze saneczkowej. Ośrodek narciarski Jakubková lúka jest odpowiedni szczególnie dla początkujących narciarzy oraz dla rodzin z dziećmi.

Czytaj więcej: Opis ośrodka narciarskiego Stary Smokovec - kolejki, wyciągi, trasy

Opis ośrodka narciarskiego Strbskie Pleso - kolejki, wyciągi, trasy

Wyciągi narciarskie na Szczyrbskim PlesieW ośrodku przygotowano 9 tras, które w sezonie zimowym są codziennie sprawdzane i ratrakowane. Najwyżej położona jest stacja LD Furkotka, znajdująca się na wysokości 1825,16 m n p.m. Stąd można zjechać trasą „Furkotka” oraz „Furkotka odjazd” lub „Solisko” i w ten sposób dostaniemy się aż do Štrbskiego Plesa. Kolejną stacją pod względem wysokości jest LD Solisko Expres, sąsiadująca z kolejką LD Furkotka. Stacja dolna tej kolejki to Štrbské Pleso. Można zatem wykorzystać całą długość stoku, aby bezpiecznie jeździć w granicach ośrodka.

Czytaj więcej: Opis ośrodka narciarskiego Strbskie Pleso - kolejki, wyciągi, trasy

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek