Grupy szkolne w aquaparku - tylko 31 zł za dziecko!
Fire & Water Wellness and SPA - relaks i harmonia
Termalne baseny Blue Diamond z barami
AquaCity Poprad - ekologiczny aquapark z wodami termalnymi
Hotele AquaCity Poprad to luksus, na który Cię stać
Urlop w AquaCity Poprad - 1 noc gratis

Rezerwacja noclegów

data przyjazdu
data wyjazdu
dorosłych:
dzieci:
wiek dzieci:

Twój doradca

Anna Bolek
odpowie na Twoje pytania
12-384-86-15
Zapraszamy do kontaktu w poniedziałek:
9:00 - 17:00
Anna Choptiana
odpowie na Twoje pytania
12-384-86-10
Zapraszamy do kontaktu w poniedziałek:
9:00 - 17:00
Aquacity - infolinia w Polsce: numer 122-555-512

Galeria zdjęć Aquacity Poprad

Gastronomia

Gastronomia

Restauracja High Tatras w AquaCity PopradPowodzenie wszelkich imprez towarzyskich w dużej mierze zależy od dobrego jedzenia. Nierzadko to właśnie przy stole zacieśniają się nie tylko partnerstwa biznesowe i prywatne. Nasi specjaliści w zakresie gastronomii przygotują dla Was specjały na ciepło i na zimno, kuszące słodkie desery, oryginalne kompozycje owocowe, egzotyczne napoje alkoholowe lub bezalkoholowe, a także wyśmienite koktajle.

Perfekcyjnie przygotujemy każdą uroczystość, od prostych poczęstunków do skomplikowanych bankietów i spotkań towarzyskich dla ważnych gości, którzy wymagają obsługi zgodnie z protokołem. Nasze usługi cechuje doskonała kuchnia, wysokiej jakości wina, pyszne aperitify, koniaki i inne alkohole.

Możecie wybierać z pełnej karty napojów oraz mnóstwa różnych potraw i egzotycznych specjałów kulinarnych. Spełnimy najwyższe wymagania najbardziej wymagających klientów.

W naszych pomieszczeniach możecie zorganizować przyjęcia, rauty, cocktail party, bale, prezentacje, bankiety, kongresy, konferencje, seminaria, warsztaty, przyjęcia w basenie, przyjęcia dziecięce lub urodzinowe, ewentualnie przyjęcia świąteczne dla swoich pracowników i przyjaciół. 

Pomożemy Ci zorganizować imprezę towarzyską, lub tematyczną, możemy także polecić lub zapewnić program rozrywkowy lub muzykę. Oferujemy profesjonalnie przygotowany zespół, który pomoże Ci w organizacji - kucharze, kelnerzy, sommelierzy, barmanki i hostessy. Smaku Twojej imprezie doda oryginalny i luksusowy wystrój pomieszczeń, stołów, aranżacje i ozdoby z kwiatów.

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek