Grupy szkolne w aquaparku - tylko 31 zł za dziecko!
Fire & Water Wellness and SPA - relaks i harmonia
Termalne baseny Blue Diamond z barami
AquaCity Poprad - ekologiczny aquapark z wodami termalnymi
Hotele AquaCity Poprad to luksus, na który Cię stać
Urlop w AquaCity Poprad - 1 noc gratis

Oryginalna impreza

Oryginalna impreza w AquaCity Poprad

Baseny termalne w AquaCity PopradNiezwykłe uczucia i emocje związane z różnymi przeżyciami odgrywają ważną rolę w życiu każdego człowieka. Twoja impreza w basenach AquaCity Poprad będzie dla każdego naprawdę niezapomnianym przeżyciem.

Czy zastanawialiście się czasem jak i gdzie zorganizować wyjątkowe przyjęcie lub oryginalną imprezę firmową? Idealnym miejscem będzie AquaCity Poprad. Gwarantujemy przyjemną atmosferę i niezapomniane wrażenia.

Każda impreza jest dla nas wyjątkowa, a zadowolenie klienta najważniejsze, dlatego zawsze staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych gości. Perfekcyjna organizacja, profesjonalny personel i ciekawe wnętrza AquaCity Poprad są gwarancją sukcesu.

Baseny Blue Diamond

Luksusowe pomieszczenia na imprezy prywatne dla 100 osób

Baseny Blue DiamondPotrzebujesz więcej prywatności i szukasz  spokojniejszej atmosfery? W luksusowych pomieszczeniach basenów Blue Diamond spełnimy wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Luksus w dwóch basenach ze stali nierdzewnej z wodą termalną uzupełniają specjalne płytki oraz kolorowe światła, które załamują się w kryształach  Swarovskiego na dnie basenu i tworzą specjalny magiczny efekt.Wyobraź sobie bar z mnóstwem lodowych drinków, siedzenie na krzesłach barowych bezpośrednio w basenie, a ty bawisz się i relaksujesz na wieczorku firmowym w naprawdę oryginalny sposób. Pomieszczenie może być wynajęte przez firmy lub organizatorów konferencji, którzy chcą przeżyć naprawdę wyjątkową imprezę, spotkanie towarzyskie bądź inną uroczystość.  

Baseny Blue Sapphire

Event dla maksymalnie 400 osób

Baseny blue saphirePoprzez przykrycie poszczególnych basenów można znacznie zwiększyć powierzchnię pomieszczenia, w którym będzie odbywać się impreza. Bogaty program i pokaz laserowy uatrakcyjnią każdy wieczór. Podczas imprez tanecznych, parkiet znajdować się będzie bezpośrednio nad basenem.

Jesteśmy w stanie zorganizować każdą imprezę oraz przygotować catering – od prostych dań po wyszukane specjały.

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek